BİZ KİMİZ?

Yedikardeş Mobilyanın bir kuruluşu olan Ofisdizayn; 1996 yılında ofis mobilyalarının önemli markalarını bir araya getirip, müşterileriyle buluşturmak için kuruldu. Ve bugün, sektöründe önemli firmalardan biri haline geldi.

Yeni düzende kalite, estetik ve işlevselliği Ofisdizayn VIP adı altında birleştiren firmamız, farklı tasarım, zengin modelleri tüketici ile buluştururken, satış sonrası hizmeti ile de çözüm ortaklarının güvenini kazanmıştır.

 

Bursa ofis mobilyaları , bursa ofis mobilya, bursa büro mobilya, bursa büro mobilyaları, bursa ofis mobilyacıları, bursa büro mobilyacıları, bursa ofis koltuk, bursa büro koltuk, bursa ofis kanepe, bursa büro kanepe,

NE YAPIYORUZ?

Tüm ofis mobilyalarının yanı sıra, modern, güvenli, ergonomik çizgilerle bezenmiş, her zevke uygun VIP ürünler ile müşterilerine özel olduklarını hissettiren Ofisdizayn, en küçük ofisten, makam odalarına uzanan bir çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Ayrıca; projeler üreten firmamız, ofislerinizin daha verimli alanlar haline gelmesi için çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Gerek ürün, gerekse özel proje bazında ürettiğimiz çözümlerle çalışma alanlarınız ayrı bir tarz getirmekteyiz. Ürünlerimiz kadar, sunduğumuz konseptlere de inanmaktayız.